top of page

sob., 02 mar

|

Piwna Beczka

TETRYCY DWAJ #urodziny Edka i Tomka

Kolejny rok za nami, kolejna impreza przed nami i korzystając z okazji chciałbym namówić do wsparcia stowarzyszenia, które w ramach Piwnej Beczki chciałem powołać. ProgAlternatywa to definicja, która opisuje to, co zadziało się muzycznie w Piwnej Beczce na przestrzeni ostatnich 3 lat .

TETRYCY DWAJ #urodziny Edka i Tomka
TETRYCY DWAJ #urodziny Edka i Tomka

Czas i lokalizacja

02 mar 2024, 19:00 – 03 mar 2024, 02:00

Piwna Beczka, al. Niepodległości 19/lok. 7, 02-653 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

https://facebook.com/events/s/tetrycy-dwaj-czyli-urodziny-ed/1423679681600700/

Kolejny rok za nami, kolejna impreza przed nami i korzystając z okazji chciałbym namówić do wsparcia stowarzyszenia, które w ramach Piwnej Beczki chciałem powołać.

ProgAlternatywa to definicja, która opisuje to, co zadziało się muzycznie w Piwnej Beczce na przestrzeni ostatnich 3 lat . Najlepszą formą podziękowania dla artystów związanych z Piwną Beczką jest ich promocja. Żeby to urzeczywistnić postanowiłem założyć stowarzyszenie ProgAlternatywa.org, którego celem będzie m.in. wspieranie muzyków, twórców, osób zaangażowanych we wszelakie twórcze działania. Będzie mi bardzo miło, jeśli przy okazji imprezy "Tetrycy dwaj", która odbędzie się 2 marca z okazji moich i Edwina urodzin, wesprzecie jakimś datkiem to nadchodzące przedsięwzięcie - zamiast "klasycznej flaszki".

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ksze39

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page